wyszukiwanie zaawansowane
» Dla dzieci

Dla dzieci

Sklep KultWinyla.pl pamięta również o najmłodszych słuchaczach. W kategorii płyty winylowe dla dzieci znajdują się płyty z muzyką i bajkami przeznaczonymi dla najmłodszych odbiorców. Są tu pozycje takie jak:

Naukowcy wielokrotnie udowadniali, że muzyka pozytywnie wpływa na rozwój dziecka. Nic więc dziwnego, że jeszcze przed narodzinami wielu rodziców stara się kształtować w swoich dzieciach wrażliwość muzyczną. Kiedy już się rodzą wielokrotnie obserwuje się, że muzyka uspokaja i koi dzieci lub pobudza je do działania. To właśnie okres dorastania dziecka jest najlepszym czasem na kształtowanie muzycznym uzdolnień dzieci i wyrabianie w nich zainteresowania muzyką. Dzieci, które słuchają muzyki lepiej się uczą i mają mniejsze problemy z zachowaniem. Teraz płyty winylowe dla dzieci, dostępne są również w Naszym sklepie.

Jeśli więc chcesz wpajać swojemu dziecku właściwe wartości, odwiedź nasz "Dla dzieci". Właśnie w nim pokazujemy, że pamiętamy także najmłodszych słuchaczach. W kategorii płyty winylowe dla dzieci znajdziesz zarówno płyty z muzyką, jak i te z bajkami. Są tu pozycje największych dzieł dziecięcej klasyki wśród bajek (np. Królowa Śniegu, Bolek i Lolek, Kot w Butach, Smerfy, Szewczyk Dratewka, Lampa Alladyna czy Akademia Pana Kleksa), ale także wiersze dla dzieci (np. Juliana Tuwina) i piękne piosenki Maryli Rodowicz, Piosenki z Teleranku, czy piosenki Pana Tic Taka. Wybierz coś dla swojego malucha!


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Kontakt

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Reklama

Oprogramowanie sklepu shopgold.pl