wyszukiwanie zaawansowane
» Używane płyty winylowe

Używane płyty winylowe

W tej kategorii znajdziesz używane płyty winylowe wyprodukowane w różnych latach i o różnym stopniu zużycia, jednak każda z nich jest skrupulatnie oceniana i w pełni nadająca się do odsłuchu. Płyty te są rzetelnie skatalogowane pod względem kategorii muzycznych.

Choć wydają się być reliktem przeszłości, coraz więcej osób ma do nich sentyment. Płyty winylowe, bo o nich mowa, z dnia na dzień zyskują coraz większe rzesze fanów na całym świecie. Też do nich należysz? A czy zastanawiałeś się kiedyś, jak powstają płyty winylowe? Cały proces jest dość skomplikowany, nic więc dziwnego, że dziś decyduje się na ich produkcję tak niewielu artystów. Wszystko zaczyna się od tego, że nagrywarka z diamentowym rysikiem ryje w płycie z acetatu (rodzaj żywicy akrylowej) pierwotną wersję nagrania. Kolejnym krokiem jest pokrycie płyty warstwą chromu, co ją utwardza i pozwala odbić tę płytę-matkę w aluminium – tak powstaje negatyw. Dopiero ten, jak pieczęć, odciska się jak kopie w winylu.

Teraz, gdy masz już podstawową wiedzę o obiekcie swoich westchnień, możesz do woli przeglądać używane płyty winylowe oferowane przez nasz sklep! Znajdziesz tu najrówniejsze propozycje od bluesa, przez jazz, metal, aż po klasykę i utwory dla dzieci. Płyty zostały rzetelnie skatalogowane ze względu na kategorie muzyczne i dokładnie opisane. Wszystkie płyty są też starannie umyte. Oferujemy tylko i wyłącznie sprawdzone i przetestowane wcześniej płyty.

Jeśli poszukujesz płyty, napisz do nas lub zadzwoń: 886-172-884.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości
Tylko promocje

Kontakt

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Reklama

Oprogramowanie sklepu shopgold.pl